Šiemet paskutinėse varžybose iškovojo 10 medalių

Tauragės sporto centro septyni jaunieji badmintonininkai gruodžio 15 dieną rungtyniavo Vilniuje. Tai jiems buvo paskutinės šiais metais oficialios varžybos. Namo grįžo geros nuotaikos, nes laimėjo penkis I vietos ir tiek pat II vietos medalių, pagerino savo reitingus.
Iš viso dalyvavo 79 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Šakių, Panevėžio, Raseinių ir Tauragės.
Jie kovojo keturiose amžiaus grupėse. Visose savo jėgas išbandė tauragiškiai.
U-11 grupėje žaidęs Nojus Tenikaitis tarp 18 dalyvių užėmė antrąją vietą.
U-13 grupėje Mykolas Grytė tarp 16 žaidėjų buvo penktas. Dvejetų varžybose jis su N. Tenikaičiu nugalėjo visus varžovus.
U-15 grupėje kovojo 10 badmintonininkų. Visus varžovus nugalėjo ir aukso medalį laimėjo Dovas Genys. Patyręs vieną pralaimėjimą, Pijus Sutkaitis užėmė penktąją vietą. Bet jis neliko be medalio. Antrąją vietą iškovojo vaikinų dvejetų varžybose žaisdamas poroje su vilniečiu E. Klarenbeek.
U-17 grupėje varžėsi devyni sportininkai. Matas Liorančas po dviejų pergalių pateko į finalą. Bet lemiamą susitikimą 0:2 pralaimėjo raseiniškiui L. Puišiui. Dvejetų varžybose D. Genys ir M. Liorančas užėmė I vietą. Sidabro medalius laimėjo Dienoras Gudavičius ir Rokas Jokubaitis.
Nuotraukoje: Tauragės badmintonininkai turi dėl ko džiaugtis – laimėjo net 10 medalių.