Badmintonininkai papildė savas medalių kolekcijas

Lapkričio 10 dieną Klaipėdoje vykusiose ,,Mūsų viltys‘‘ badmintono varžybose dalyvavo 60 (nuo 9 iki 15 metų amžiaus) badmintonininkų iš uostamiesčio, Kretingos, Kelmės, Tauragės ir Raseinių. Tauragės sporto centro sportininkai Nojus Tenikaitis laimėjo vieną aukso ir tiek pat sidabro, Dovas Genys – du aukso ir vieną sidabro, Gabija Jurkevičiūtė – vieną aukso, Vakarė Trakšelytė – po vieną aukso ir sidabro medalį.

Keturiose badmintono aikštelėse pirmiausia susikovė iki 12 metų amžiaus (U-12) berniukai ir mergaitės. Šioje grupėje Tauragę atstovavo vienas šių varžybų favoritų Tarailių pagrindinės mokyklos ketvirtokas N. Tenikaitis. Pirmuose susitikimuose pasiekęs dvi pergales, jis  pateko į finalą, kur jo varžovu buvo taip pat dvi pergales iškovojęs klaipėdietis M. Lukonas. Pirmajame sete vyko atkakli kova. Jį 21:18 laimėjo tauragiškis. Per pertraukėlę išklausęs trenerio patarimų, Nojus pagreitino žaidimą, smūgiavo į varžovui neparankius aikštelės taškus, ir iškovojo pergalę 21:14.

Berniukų dvejetų varžybose N. Tenikaičio partneriu buvo kretingiškis V. Kontrimas. Jie nukeliavo iki finalo, čia susikovė su klaipėdiečių pora. Lemiamo susitikimo nugalėtojui išaiškinti prireikė trijų setų. Rezultatu 19:21, 21:10, 21:15 nugalėjo uostamiesčio badmintonininkai.

U-15 grupėje niekam nepavyko nugalėti Tauragės M. Mažvydo progimnazijos aštuntoko D. Genio. Jis nesunkiai nugalėjo Klaipėdos, Kretingos atstovus. O finale atkaklioje kovoje 21:18, 21:18 palaužė klaipėdiečio M. Gedrimo pasipriešinimą.

Antrąjį aukso medalį Dovas laimėjo vaikinų dvejetų varžybose poroje su kretingiškiu M. Mackevičiumi nugalėję visus varžovus.

Trečiojo aukso medalio D. Genys siekė mišrių dvejetų varžybose žaisdamas poroje su ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos septintoke V. Trakšelyte. Iki tikslo buvo likęs tik vienas žingsnis – reikėjo sėkmingai sužaisti finale, deja, lemiamame susitikime pralaimėta klaipėdiečiams. Tauragiškiai apdovanoti sidabro medaliais.

Tauragiškės G. Jurkevičiūtė ir V. Trakšelytė puikiai rungtyniavo merginų dvejetų varžybose. Jos, finale nugalėjusios favoritėmis laikytas klaipėdietes, džiaugėsi pasidabinusios aukso medaliais.

Pasak, badmintono trenerio Jono Šilerio, malonu, kad šiose varžybose dalyvavę Tauragės badmintonininkai parodė tvirtą kovotojų charakterį, demonstravo techniškesnį žaidimą, ir papildė jau turimas savo apdovanojimų kolekcijas.

Nuotraukoje: ,,Mūsų viltys‘‘ badmintono varžybose aštuonis medalius laimėję tauragiškiai D. Genys, N. Tenikaitis, G. Jurkevičiūtė ir V. Trakšelytė. (J. Šilerio nuotrauka)