„Žaibo“ šachmatų turnyras, sausio 13 d. paminėti

Sausio 8 d. vyko Tauragės sporto centro jaunųjų šachmatininkų ,,Žaibo“ turnyras, skirtas Sausio 13 d. paminėti.
Žaidimas vyko lichcss.org platformoje, 7 turai su kontrole 3+2.

Turnyro nugalėtoju tapo Neimantas Viliušis, II – ą vietą iškovojo Kajus Barščiauskas, III – ą vietą iškovojo Vestina Bliavaitė.

Sveikiname nugalėtojus!

Tauragės sporto apdovanojimai

Tokia antrašte eilę metų tauragiškiai būdavo kviečiami balsuoti renkant geriausius metų sportininkus vienuolikoje nominacijų. 2020 metais pandemija sujaukė ne tik sporto, bet ir viso pasaulio žmonių įprastą gyvenimą. Daugelis sporto federacijų negalėjo vykdyti svarbiausių metų renginių, lygos stabdė čempionatus, nukeltos net Olimpinės žaidynės, kurios per daugiau kaip 120 metų, dėl Pasaulinių karų nevyko tik du kartus. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė paskelbė, kad rengti 2020 metų geriausių sportininkų rinkimus, ,,būtų nesąžininga varžybose nedalyvavusių sportininkų atžvilgiu“. Tokiu principu vadovaujamės ir mes, Tauragės sporto centras. Tačiau mūsų sportininkai ir karantino sąlygomis sugebėjo išsaugoti sportinę formą ir dalyvauti sporto šakų varžybose, kurios vyko ne karantino metu. Todėl buvo priimtas sprendimas padėkoti sportininkams už pasiekimus garsinant mūsų miestą Europos, Lietuvos čempionatuose, Baltijos šalių pirmenybėse ir apdovanoti Sporto centro įsteigtais prizais.

Read More

Tradicinis Kalėdinis Tauragės sporto centro vaikų šachmatų turnyras

2020 m. gruodžio 19 d. vyko tradicinis Tauragės sporto centro jaunųjų šachmatininkų, tik kitokio formato – online, Kalėdinis vaikų šachmatų turnyras.

Turnyro nugalėtoju tapo Neimantas Viliušis. Tarp mergaičių I-ąją vietą iškovojo Austėja Armoškaitė, II-oji vieta atiteko Vestinai Bliavaitei. Tarp berniukų I-oji vieta atiteko Kajui Barsčiauskui, II-oji — Gustui Laurinavičiui, III-oji — Matui Preikšaičiui.

Read More

Mantė Butkutė – Europos jaunimo bokso čempionato prizininkė

Tauragės SC trenerio Giedriaus Vaištaro auklėtinė Mantė Butkutė tapo prizininke Europos Jaunimo vaikinų ir merginų bokso čempionate Budvoje (Juodkalnija). Mantė atstovavo Lietuvos jaunimo merginų rinktinę.

Baigėsi Europos jaunimo bokso čempionatas. Juodkalnijos mieste Budvoje kovojo 113 boksininkų ir 66 boksininkės iš 22-iejų valstybių: Albanijos, Armėnijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Kroatijos, Čekijos, Estijos, Izraelio, Kosovo, Latvijos, Lietuvos, Moldovos, Juodkalnijos, Šiaurės Makedonijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Serbijos, Slovėnijos, Ispanijos, Švedijos ir Ukrainos.

Read More

Trys tauragiškių medaliai iškovoti Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate

2020 metų lapkričio 17-21 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto sporto rūmų salėje vyko šių metų Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas. Šiame čempionate dėl medalių varžėsi 70 boksininkų ir boksininkių. Tauragės sportininkai šiame čempionate iškovojo vieną pirmąją ir dvi antrąsias vietas. Šalies čempione svorio kategorijoje iki 57 kg. tapo Paulina Lazdauskaitė, antrąją vietą toje pačioje kategorijoje iškovojo Rugilė Altaravičiutė.

Read More

Informacija dėl COVID-19 apribojimų

INFORMUOJAME

Tėvai, globėjai, palydėję sportininkus iki sporto salės, į vidų neįleidžiami. Žiūrovai į sporto centro organizuojamas varžybas neįleidžiami.

Draudžiama atvykti turintiems viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, sloga, pasunkėjęs kvėpavimas).

Į sporto salę įleidžiami tik nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius) dėvintys sportininkai.

Nojus Tenikaitis – jaunučių mišraus dvejeto čempionas

Spalio 3-4 dienomis Tauragėje, ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse, vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeninis badmintono čempionatas. Dėl čempionų vardo veržėsi net 23 berniukai ir 27 mergaitės iš dešimties šalies miestų. Tauragės sporto centro badmintonininkas Nojus Tenikaitis laimėjo aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Pirmiausia vyko mišrių dvejetų varžybos. N. Tenikaitis žaidė poroje su vilniete J. Šalnaite, kurią treniruoja tauragiškis, Nojaus trenerio J. Šilerio buvęs auklėtinis Ramūnas Stapušaitis. Tai buvo puikus jaunųjų badmintonininkų tandemas. Jie laimėjo visus keturis susitikimus ir iškovojo Lietuvos jaunučių čempionų taures.

Read More